सरकारी वकीलहरुको विवरण

महान्यायाधिवक्ता (संवैधानिक पद)

 

सि.नं.

नाम थर

वतन

 

1

श्री खम्मबहादुर खाती

बाजुरा

 

राजपत्रांकित विशिष्ट श्रेणीका नायब महान्यायाधिवक्ताहरूको नामावली

सि.नं.

नाम थर

वतन

1

श्री कृष्णजीवी घिमिरे

लमजुङ

2

श्री पद्‍मप्रसाद पाण्डेय

पाल्पा

3

श्री विश्वराज कोइराला

पाल्पा

4

डा. श्री टेक बहादुर घिमिरे

संखुवासभा

         

 

राजपत्रांकित प्रथम श्रेणीका सहन्यायाधिवक्ताहरुको नामावली

सि.नं.

नाम थर

वतन

1

श्री गोपालप्रसाद रिजाल

प्यूठान

2

डा. श्री गोपीचन्द्र भट्टराई

अर्घाखाँची

3

श्री संजीवराज रेग्मी

पर्वत

4

श्री लोकराज पराजुली

भोजपुर

5

श्री खेमराज ज्ञवाली

गुल्मी

6

श्री रमादेवी पराजुली

झापा

7

श्री हरिप्रसाद जोशी

बझाङ

8

श्री सुर्यराज दाहाल

काठमाडौं

9

श्री उद्दवप्रसाद पुडासैनी

काठमाडौं

10

श्री शंकर खत्री

उदयपुर

11

श्री ध्रुबकुमार चौहान

झापा

12

श्री सुरेन्द्रबहादुर थापा

मोरङ

13

श्री रामकुमार थापा

काठमाडौं

14

श्री चन्द्रकान्त खनाल

रूपन्देही

15

श्री दमनसिंह विष्ट

बैतडी

16

श्री अच्यूतमणि नेउपाने

झापा

17

श्री ईश्वरी प्रसाद ढकाल

स्याङ्जा

18

श्री दिनेश प्रसाद घिमिरे

भक्तपुर

19

श्री सन्देश श्रेष्ठ

चितवन

20

श्री हरिप्रसाद रेग्मी

पर्वत

21

श्री राजनराज घिमिरे

कास्की

22

श्री गंगाप्रसाद पौडेल

स्याङ्जा

23

श्री कृष्णमोहन कोइराला

सुनसरी

24

श्री घनश्याम ओझा

सुनसरी

25

श्री शम्भु कार्की

काठमाडौं

26

श्री ज्ञानप्रसाद भुसाल

पाल्पा

27

श्री कृष्णप्रसाद पुडासैनी

मकवानपुर

28

श्री मोहनसागर बश्याल

रूपन्देही

29

श्री नारायणबहादुर थापा

उदयपुर

30

श्री गोविन्दराज गौली

लमजुङ

31

श्री पुण्यप्रसाद पाठक

झापा

32

श्री सोमकान्ता भण्डारी

पर्वत

32

श्री कोषहरि निरौला

ओखलढुङ्गा

32

श्री यदुनाथ शर्मा

पर्वत

32

श्री कृष्णराज पन्त

बाग्लुङ्ग

32

श्री हिमालयकुमार त्रिताल

संखुवासभा

 

 

 

राजपत्रांकित द्वितीय श्रेणीका सरकारी वकीलहरुको नामावली

सि.नं.

नाम थर

वतन

श्री हरिशंकर ज्ञवाली

गुल्मी

श्री टेकबहादुर कार्की

म्याग्दी

श्री प्रकाश कोईराला 

स्याङ्जा

श्री राजेश्वर अर्याल 

स्याङ्जा

१०

श्री महेन्द्र बहादुर थापा 

नवलपरासी

११

श्री योगनाथ ढकाल 

स्याङ्जा

१२

श्री शम्भु गौतम 

मोरङ

१३

श्री केशव प्रसाद पन्त 

संखुवासभा

१४

श्री रुद्र प्रसाद पन्थी 

गुल्मी

१५

श्री नारायण रिमाल 

संखुवासभा

१६

श्री दयाशंकर अधिकारी 

कास्की

१७

श्री गोविन्द गिरी 

कास्की

१८

श्री उमाकान्त पौडेल 

बर्दिया

१९

श्री लक्ष्मण उपाध्याय घिमिरे 

नवलपरासी

२०

श्री कमल राज पन्थी 

गुल्मी

२१

श्री अर्जुन प्रसाद कोईराला 

पाल्पा

२२

श्री राम प्रसाद अधिकारी 

कास्की

२३

श्री अशोकराज रेग्मी 

पर्वत

२४

श्री शुशिल देवकोटा 

सल्यान

२५

श्री याम बहादुर बानिया 

म्याग्दी

२६

श्री रामहरी शर्मा काफ्ले 

रामेछाप

२७

श्री राजेन्द्र सिंह भण्डारी 

बैतडी

२८

श्री गुरु प्रसाद वाग्ले 

ओखलढुङ्गा

२९

श्री रामचन्द शर्मा 

पर्वत

३०

श्री गोविन्द उपाध्याय 

वाग्लुङ

३१

श्री धर्म अवतार कोइराला 

काभ्रेपलाञ्चोक

३२

श्री लक्ष्मीनारायण दाहाल 

सुर्खेत

३३

श्री यादव प्रसाद पौडेल

पर्वत

३४

श्री उर्मिला दाहाल

झापा

३५

श्री रेशम आचार्य

प्युठान

३६

श्री चन्द्र कुमार पोखरेल

झापा

३७

श्री गोपाल लामिछाने

बाँके

३८

श्री जीवनिधि पौडेल

तनहुँ

३९

श्री ऋद्धिनाथ निरौला

इलाम

४०

श्री रुदप्रसाद सुवेदी 

स्याङ्जा

४१

श्री सुदिप कुमार दंगाल 

सिराहा

४२

श्री दशरथ गौतम 

बर्दिया

४३

श्री धर्मराज पौडेल 

कास्की

४४

श्री सन्तोष शर्मा 

काठमाडौँ

४५

श्री महेशप्रसाद खत्री

बैतडी

४६

श्री सन्तोषकुमार गिरी

काठमाडौँ

४७

श्री मुकुन्दहरी पौडेल

सल्यान

४८

श्री बिदुरकुमार कार्की

महोत्तरी

४९

श्री निर्मला शर्मा सुबेदी

पर्वत

५०

श्री देवराज भारती 

दाङ

५१

श्री प्रकाश घिमिरे

संखुवासभा

५२

श्री बुद्धिलाल श्रेष्ठ

लमजुङ 

५३

श्री प्रकाशबहादुर भण्डारी 

बझाङ

५४

श्री टीकाभुषण घिमिरे 

झापा

५५

श्री सुवर्णमान बनेपाली

भक्तपुर 

५६

श्री विमल थापा

काभ्रेपलाञ्चोक

५७

श्री रत्न प्रकाश गिरी

बर्दिया

५८

श्री सुरेन्द्रराज काफ्ले

तनहुँ

५९

श्री देवेन्द्रराज आचार्य

काठमाडौँ

६०

श्री टेक बहादुर थापा

बर्दिया

६१

श्री गोकुल बहादुर निरौला

खोटाङ

६२

श्री द्रोणदत्त पौडेल

दैलेख

६३

श्री चन्द्र बहादुर सिंजाली

रूपन्देही

६४

श्री पदम बहादुर कार्की

झापा

६५

श्री जुद्धबहादुर आले

उदयपुर

६६

श्री मोना सिंह

रौतहट 

६७

श्री शम्भुकुमार वस्नेत

मोरङ

६८

श्री लोक बहादुर कटुवाल

सुनसरी

६९

श्री दशरथ पंगेनी

नवलपरासी

७०

श्री विमला रेग्मी

सुर्खेत

७१

श्री रुद्रप्रसाद आचार्य

इलाम

७२

श्री युवराज महत

झापा

७३

श्री भीमप्रसाद भुर्तेल

रूपन्देही

७४

श्री प्रतिमाकुमारी पोखरेल

स्याङ्जा

७५

श्री राजेन्द्रबहादुर बस्नेत

मोरङ

७६

श्री विष्णुप्रसाद पौडेल

बर्दिया

७७

श्री मीना गुरुङ

रामेछाप

७८

श्री कृष्णचन्द्र पाण्डे 

रूपन्देही

७९

श्री सिताराम अर्याल

गोरखा

८०

श्री खडिन्द्रराज कटुवाल

सप्तरी 

८१

श्री एकराज अधिकारी

ओखलढुङ्गा

८२

श्री संगीता न्यौपाने ढुङ्गेल

भक्तपुर

८३

श्री हरिहर पौडेल

अर्घाखाँची

८४

श्री विश्वास सुनुवार

ओखलढुङ्गा

८५

श्री दिपक भण्डारी

स्याङ्जा

८६

श्री बासुदेव लम्साल 

मकवानपुर

८७

श्री नवराज पराजुली 

काभ्रेपलाञ्चोक

८८

श्री श्यामसुन्दर चौधरी

नवलपरासी

८९

श्री फटीकराज मुडभरी

अछाम

९०

श्री खिमानन्द गौतम

गुल्मी

९१

श्री कृष्णबटु भण्डारी

उदयपुर

९२

श्री भोलानाथ निरौला

मोरङ

९३

श्री डम्बरप्रसाद काफ्ले

सुर्खेत

९४

श्री ऋषिकेसब बस्याल

पाल्पा

९५

श्री कैलाश खत्री क्षत्री

अर्घाखाँची

९६

श्री केशबप्रसाद गौतम 

अर्घाखाँची

९७

श्री गोपाल प्रसाद ढकाल

स्याङ्जा

९८

श्री वासुदेव शर्मा 

दाङ

९९

श्री शान्ति प्रसाद शर्मा 

सुर्खेत

१००

श्री टेकराज भुसाल

अर्घाखाँची

१०१

श्री पुरुषोतम खतिवडा

मोरङ

१०२

श्री चपला पोखरेल

सुनसरी

१०३

श्री मोहम्मद मुन्ना

सर्लाही

१०४

श्री दिनेश कुमार रेग्मी 

स्याङ्जा

१०५

श्री खेमराज पाठक 

बाग्लुङ

१०६

श्री प्रकाश गौतम 

मोरङ

१०७

श्री सन्तोषप्रसाद भण्डारी

मोरङ

१०८

श्री कैलाश दाहाल 

धनुषा

१०९

श्री सुवास कुमार भट्टराई 

सुनसरी

११०

श्री तारासिंह धामी 

बैतडी

१११

श्री पदमप्रसाद वस्ती

धनकुटा

११२

श्री शान्ति न्यौपाने

पाल्पा

११३

श्री नरेन्द्र देवकोटा

जुम्ला

११४

श्री राधिका सुवाल

काभ्रेपलाञ्चोक

११५

श्री प्रकाश मरासिनी

अर्घाखाँची

११६

श्री कृष्णा भण्डारी

अर्घाखाँची

११७

श्री बिना दाहाल

मोरङ

११८

श्री रवि न्यौपाने

रूपन्देही

११९

श्री मोहन खनाल

भक्तपुर

१२०

डा. श्री सुर्यप्रसाद पौडेल

कैलाली

१२१

श्री सोमराज काफ्ले

सुनसरी

१२२

श्री प्रेमराज पौडेल

पाल्पा

१२३

श्री कृष्ण बहादुर ओली

रुकुम

१२४

श्री उदयचन्द अधिकारी

तनहुँ

१२५

श्री भानदेव जोशी 

कञ्चनपुर

१२६

श्री शिवप्रसाद आचार्य 

पर्वत

१२७

श्री जय प्रसाद धिताल 

जुम्ला

१२८

श्री शान्ति प्रसाद लुइटेल

धनकुटा

१२९

श्री राजेन्द्र भट्टराई 

झापा

१३०

श्री लालप्रसाद लामिछाने 

पर्वत

१३१

श्री मुक्तिराम सुवेदी 

पर्वत

१३२

श्री कर्णबहादुर बुढाक्षेत्री 

बर्दिया

१३३

श्री सविता शर्मा

गुल्मी

१३४

श्री मुना पौडेल

गुल्मी

१३५

श्री श्यामप्रसाद दाहाल

मकवानपुर

१३६

श्री नीमा घिमिरे

रामेछाप

१३७

श्री नविन कुमार भट्ट

बाँके

१३८

श्री कर्ण बहादुर महत

जुम्ला

१३९

श्री केदारनाथ उपाध्याय

बाग्लुङ

१४०

श्री ईश्वर दत्त जोशी

दार्चुला

१४१

श्री मोहनी प्रसाद जोशी

बझाङ

१४२

श्री कमला काफ्ले

सुर्खेत

१४३

श्री सीतादेवी सुवेदी

बाग्लुङ

१४४

श्री राजन हमाल

काभ्रेपलाञ्‍चोक

१४५

श्री प्रेम माया राना

स्याङ्जा

१४६

श्री सुशीला ज्ञवाली

काठमाडौँ

१४७

श्री कल्पना राई

मोरङ

१४८

श्री पूर्ण बहादुर थापामगर

ललितपुर

१४९

श्री राजकुमार राउत

झापा

१५०

श्री घनश्याम घिमिरे

सिराहा

१५१

श्री योगेन्द्र प्रसाद ढुङ्गेल

धनुषा

१५२

श्री स्वतन्त्र न्यौपाने

पर्वत

१५३

श्री मनोज प्रसाद गुप्ता

सर्लाही

१५४

श्री नगेन्द्र लम्साल

बाँके

१५५

श्री हरिप्रसाद घिमिरे

गुल्मी

१५६

श्री लेखनाथ ढकाल

झापा

१५७

श्री विनोद पौडेल

स्याङ्जा

१५८

श्री निरन्जन स्थापित

काठमाडौँ

१५९

श्री अमित उप्रेती

झापा

१६०

श्री विनोदलाल श्रेष्ठ

मकवानपुर

१६१

श्रीकला पौडेल

तनहुँ

१६२

श्री तुलसा भण्डारी

गुल्मी

१६३

श्री पोषराज खनाल

स्याङ्जा

१६४

श्री विष्णुप्रसाद आचार्य

प्युठान

१६४

श्री पुष्पराज बास्तोला

मोरङ्ग

 

 
 

 

राजपत्रांकित तृतीय श्रेणीका सरकारी वकीलहरुको नामावली

सि.नं.

नाम थर

वतन

श्री मुना भट्टराई

झापा

श्री रोहित कुमार पोखरेल

खोटाङ

श्री ढक बहादुर राउत

दाङ

श्री सानोवावु श्रेष्ठ

ललितपुर

श्री रमेश भट्टराई

इलाम

श्री विना खड्का थापा

बर्दिया

श्री सन्तोषराज कटुवाल

ओखलढुङ्गा

श्री बद्रीकुमार कार्की

रामेछाप

श्री भगवती देवी गौतम

झापा

१०

श्री टेकनाथ अधिकारी

धनकुटा

११

श्री सुधा योगी के.सी.

दाङ

१२

श्री सचितकुमार वाईवा

सिन्धुली

१३

श्री जगतबहादुर वोहरा

अछाम

१४

श्री प्रयागदत्त जैसी

जुम्ला

१५

श्री रामदत्त भट्ट

कञ्चनपुर

१६

श्री भीमराज गौली

सुर्खेत

१७

श्री इन्दु वसेल

दाङ

१८

श्री नारायणप्रसाद दाहाल

खोटाङ

२०

श्री हेमचन्द्र रेग्मी

सुनसरी

२१

श्री उत्तम श्रेष्ठ

खोटाङ

२२

श्री अजित कुमारलाल कर्ण

महोत्तरी

२३

श्री जनकप्रसाद घिमिरे

मोरङ

२४

श्री श्रीराम खनाल

सिन्धुपाल्चोक

२५

श्री दिपेन्द्र दनुवार

उदयपुर

२६

श्री केदारकुमार अधिकारी

सिन्धुली

२७

श्री ललिता श्रेष्ठ

भक्तपुर

२८

श्री गोविन्दप्रसाद हुमागाई

काभ्रेपलाञ्‍चोक

२९

श्री बिन्दुकुमारी धामी रावल

कञ्चनपुर

३०

श्री प्रतिमा दाहाल

रामेछाप

३१

श्री सरिता कट्टेल

झापा

३२

श्री तिलकराम लम्साल

गुल्मी

३३

श्री प्रकाश शर्मा पौडेल

पर्वत

३४

श्री भीमसेन काफ्ले

धादिङ

३५

श्री रामप्रसाद पन्थी

गुल्मी

३६

श्री चुरामणि पराजुली

गुल्मी

३७

श्री जित प्रसाद लुईटेल

खोटाङ

३८

श्री धर्मराज जोशी

डोटी

३९

श्री जीवनाथ सुवेदी

पर्वत

४०

श्री शान्ता के.सी.

ओखलढुङ्गा

४१

श्री उमेश अधिकारी

मोरङ

४२

श्री सीताराम राउत

सप्तरी

४३

श्री श्रीधर अर्याल

गुल्मी

४४

श्री बाबुराम भट्टराई

गुल्मी

४५

श्री रविन सापकोटा

भोजपुर

४६

श्री लक्ष्मण खनाल

सिन्धुपाल्ञ्‍चोक

४७

श्री खुम बहादुर कुँवर

बाँके

४८

श्री प्रकाश थापा

गोरखा

४९

श्री हरिसप्रसाद भट्ट

कञ्चनपुर

५०

श्री नवराज रेग्मी

स्याङ्जा

५१

श्री भक्ति उपाध्याय

काठमाडौँ

५२

श्री लक्ष्मी भण्डारी

काठमाडौँ

५३

श्री रुकमेडा पोख्रेल

रुकुम

५४

श्री मुकुन्द कुमार रेग्मी

मोरङ

५५

श्री मदन शर्मा

स्याङ्जा

५६

श्री गोविन्द वहादुर चन्द

बैतडी

५७

श्री राजेन्द्र रेग्मी

दाङ

६०

श्री हरिबहादुर पुन मगर

जाजरकोट

६१

श्री पूर्णबहादुर के.सी.

रुकुम

६४

श्री रेणुका राई

उदयपुर

६५

श्री विजयराज घिमिरे

धनुषा

६६

श्री दिपक बस्याल

पाल्पा

६७

श्री बिमला गौतम

मकवानपुर

६८

श्री पूर्णप्रसाद शर्मा

म्याग्दी

६९

श्री लक्ष्मीकिशोर शर्मा

सुर्खेत

७१

श्री विष्णु प्रसाद गौली

सुर्खेत

७२

श्री नारायण प्रसाद घिमिरे

सर्लाही

७३

श्री कौशल प्रसाद ढुङ्गाना

बर्दिया

७४

श्री निर्मल कुमार पुन

रुकुम

७५

श्री सुदर्शन निरौला

सुनसरी

७६

श्री गणेश प्रसाद सापकोटा

उदयपुर

७७

श्री उमा कुमारी के.सी.

पाल्पा

७८

श्री सुरेन्द्र यादव

धनुषा

७९

श्री शान्ति प्रसाद बराल

सर्लाही

८०

श्री राजेन्द्रमणी पौडेल

बारा

८१

श्री मोहन प्रसाद दाहाल

सर्लाही

८२

श्री विमल प्रसाद न्यौपाने

पाल्पा

८३

श्री ईन्दु घिमिरे

झापा

८४

श्री सरिता पोख्रेल

स्याङ्जा

८५

श्री शान्ता लामा वाईवा

चितवन

८६

श्री सुदीप शाक्य

ललितपुर

८७

श्री हरिहर तिमिल्सिना

स्याङ्जा

८८

श्री रञ्‍जिता पोख्रेल

अर्घाखाँची

८९

श्री दिपेश प्रताप शाह

रौतहट

९०

श्री वसन्त काफ्ले

भोजपुर

९१

श्री सञ्‍जित गौतम

काभ्रेपलाञ्‍चोक

९२

श्री विकास ढुङ्गाना

बाग्लुङ

९३

श्री केशव न्यौपाने

गुल्मी

९४

श्री सिर्जना ढकाल

कञ्चनपुर

९५

श्री ठाकुरराम भण्डारी

मकवानपुर

९६

श्री कल्याण पराजुली

सुनसरी

९७

श्री अनिल रेग्मी

मोरङ

९८

श्री संगीता थोकर

मकवानपुर

९९

श्री श्रृजना घिमिरे

ओखलढुङ्गा

१००

श्री चन्द्रप्रसाद सञ्‍जेल

मकवानपुर

१०१

श्री शिशिर लामिछाने

स्याङ्जा

१०२

श्री गायत्री वाग्ले

स्याङ्जा

१०३

श्री महेन्द्रप्रसाद अधिकारी

स्याङ्जा

१०४

श्री मदन न्यौपाने

मोरङ

१०५

श्री विष्णुहरि मरासिनी

अर्घाखाँची

१०६

श्री दीपा खराल

बाँके

१०७

श्री श्रीराम ओझा

डडेलधुरा

१०८

श्री निसाकुसुम पौडेल

कास्की

१०९

श्री शिलुका लिंथेप

संखुवासभा

११०

श्री अम्बिका रघुवंशी

काठमाडौँ

१११

श्री कञ्‍चन घिमिरे

रौतहट

११२

श्री लोकमणी पाण्डे

गुल्मी

११३

श्री युवराज शर्मा

बाग्लुङ

११४

श्री महदत्त पौडेल

स्याङ्जा

११५

श्री टिकाराम भण्डारी

पाल्पा

११६

श्री इन्दु बस्याल भण्डारी

पाल्पा

११७

श्री टेकनाथ शर्मा

वाग्लुङ

११८

श्री गोविन्द बहादुर शाही

डोल्पा

११९

श्री शान्तिविक्रम शाह

बाँके

१२०

श्री प्रकाश घिमिरे

गुल्मी

१२१

श्री विष्णुप्रसाद पनेरु

स्याङ्जा

१२२

श्री खडकबहादुर खड्का

बझाङ

१२३

श्री सुदीपकुमार राय

धनुषा

१२४

श्री रेवती सुवेदी

धनकुटा

१२५

श्री अरुण सापकोटा

पर्वत

१२६

श्री ईश्वरी प्रसाद ढकाल

कास्की

१२७

श्री राजलाल यादव

सप्तरी

१२८

श्री विपिनराज तिवारी

कास्की

१२९

श्री सिता अधिकारी

स्याङ्जा

१३०

श्री कविराज शर्मा पाध्या

बझाङ

१३१

श्री निर्मला मरासिनी

ललितपुर

१३२

श्री आरती चपाई

सुर्खेत

१३३

श्री नृपराज खड्का

बझाङ

१३४

श्री रमुना राउत

उदयपुर

१३५

श्री दिव्याकुमारी भट्टराई

उदयपुर

१३६

श्री विनिता कपाली

भक्तपुर

१३७

श्री उशा गजमेर

खोटाङ

१३८

श्री गोकर्णराज घिमिरे

रूपन्देही

१३९

श्री अनन्त राज न्यौपाने

सिन्धुली

१४०

श्री निर्मल नेपाल

मोरङ

१४१

श्री देवराज कोईराला

खोटाङ

१४२

श्री रविन्द्रकुमार श्रेष्ठ

धादिङ

१४३

श्री मनिसवावु पोखरेल

खोटाङ

१४४

श्री मनोहर लम्साल

गुल्मी

१४५

श्री केशव खतिवडा

खोटाङ

१४६

श्री डिल्लीराज ज्ञवाली

कपिलवस्तु

१४७

श्री दीपिका गजुरेल

काठमाडौँ

१४८

श्री युडेन लामा

दोलखा

१४९

श्री सुस्मिता पौडेल

पर्वत

१५०

श्री शुभाष भट्टराई

मकवानपुर

१५१

श्री उमंग निरौला

काठमाडौँ

१५२

श्री नवराज विष्ट

खोटाङ

१५३

श्री आश्मा खड्का

भक्तपुर

१५४

श्री स्वेता भट्टराई

सुनसरी

१५५

श्री रमेश पोखरेल

रूपन्देही

१५६

श्री प्रभात क्षेत्री

अर्घाखाँची

१५७

श्री दामोदर गौतम

रूपन्देही

१५८

श्री श्याम उप्रेती

बारा

१५९

श्री चन्द्रबहादुर खत्री

सुर्खेत

१६०

श्री दिनेश भट्टराई

नुवाकोट

१६१

श्री विमल पन्थी

अर्घाखाँची

१६२

श्री गोविन्द आचार्य

कास्की

१६३

श्री नारायण आचार्य

अर्घाखाँची

१६४

श्री विश्वास तिमिल्सिना

कास्की

१६५

श्री प्रतिमा पोख्रेल

कास्की

१६६

श्री प्रकाश ज्ञवाली

गुल्मी

१६७

श्री मीना थापा

गुल्मी

१६८

श्री भावना खतिवडा

नुवाकोट

१६९

श्री बियन तिमल्सिना

काभ्रेपलाञ्‍चोक

१७०

श्री हिरालाल भोलन

मकवानपुर

१७१

श्री वर्षा ढकाल

स्याङ्जा

१७२

श्री आदित्यकुमार यादव

बाँके

१७३

श्री अवसर मादेन

संखुवासभा

१७४

श्री तेजबहादुर सिजाली मगर

इलाम

१७५

श्री दिपेन्द्रकुमार दास

सुनसरी

१७६

श्री कपिल रोक्का

कैलाली

१७७

श्री पूर्णेन्द्र पाण्डेय

रूपन्देही

१७८

श्री सुरबहादुर परियार

मुगु

१७९

श्री महेश अर्याल

स्याङ्जा

१८०

श्री दयानिधि रिजाल

मकवानपुर

१८१

श्री दधिराम बराल

सुनसरी

१८२

श्री डाल बहादुर नेपाली

गुल्मी

१८३

श्री रेग बहादुर विष्ट

रोल्पा

१८४

श्री पुष्पा पाण्डे

खोटाङ

१८५

श्री अम्मरराज जोशी

कैलाली

१८६

श्री सन्दिप टेलर

उदयपुर

१८७

श्री कमलप्रसाद कोइराला

दैलेख

१८८

श्री खडानन्द पोखरेल

गुल्मी

१८९

श्री लोकराज पोखरेल

स्याङ्जा

१९०

श्री विनोद भट्टराई

सप्तरी

१९१

श्री अमृत सुवेदी

स्याङ्जा

१९२

श्री श्रीधर अधिकारी

दाङ

१९३

श्री पुष्पा चालिसे

सुर्खेत

१९४

श्री शिवराज पौडेल

बर्दिया

१९५

श्री पुष्कर न्यौपाने

कैलाली

१९६

श्री गौर सिंह महर

दार्चुला

१९७

श्री भुपेन्द्र राज अवस्थी

दार्चुला

१९८

श्री टीका कुमारी रोका के.सी.

दाङ

१९९

श्री प्रकाश सुवेदी

प्यूठान

२००

श्री शिव प्रसाद कुँवर

डोटी

२०१

श्री कृष्णा कुमारी भण्डारी

दैलेख

२०२

श्री राजीव न्यौपाने

जुम्ला

२०३

श्री ईश्वरा गड्तौला खनाल

झापा

२०४

श्री भरत कुमार मैनाली

झापा

२०५

श्री स्मृति चौहान

धनुषा

२०६

श्री सञ्जु दाहाल

काठमाडौं

२०७

श्री ताराप्रसाद ओली

रुकुम पश्चिम

२०८

श्री अनुकुल वारकोटी

भक्तपुर

२०९

श्री दिनेश कुमार आचार्य

पर्वत

२१०

श्री सुनिल लामिछाने

नवलपरासी पश्चिम

२११

श्री अमृत रेग्मी

पर्वत

२१२

श्री बिकास बन्जारा

काभ्रे

२१३

श्री रविशंकर चौधरी

पर्सा

२१४

श्री समिक्षा बन्जाडे

सप्तरी

२१५

श्री शान्ती देवी शर्मा

स्याङ्जा

२१६

श्री रत्नचन्द्र गौतम

जुम्ला

२१७

श्री लक्ष्मी न्यौपाने

प्यूठान

२१८

श्री अरविन्द कुमार मेहता

सुनसरी

२१९

श्री प्रमोद कुमार बर्मा

बाँके

220

श्री बुद्धबहादुर थापा

कपिलवस्तु