कर्मचारी विवरण

नेपाल सरकारबाट मिति २०७६।१०।२८ गते स्वीकृत भएबमोजिम विशेष सरकारी वकील कार्यालय, काठमाडौँमा सहन्यायाधिवक्ता १, उपन्यायाधिवक्ता १४, सहायक न्यायाधिवक्ता ५, नायब सुब्बा ८, कम्प्युटर अपरेटर ३, हलुका सवारी चालक ३, कार्यालय सहयोगी ५ गरी कुल दरबन्दी ३९ रहेको छ।

राजपत्राङ्कित प्रथम श्रेणी
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद
१. श्री शंकर खत्री सहन्यायाधिवक्ता (कार्यालय प्रमुख)
राजपत्राङ्कित द्वितीय श्रेणी
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद शाखा
१. श्री याम बहादुर बानिया उपन्यायाधिवक्ता विशेष
२. श्री उर्मिला दाहाल उपन्यायाधिवक्ता  वैदेशिक रोजगार
३. श्री दशरथ गौतम उपन्यायाधिवक्ता वैदेशिक रोजगार
४. श्री देवेन्द्रराज आचार्य उपन्यायाधिवक्ता विशेष -
५. श्री बिमला रेग्मी उपन्यायाधिवक्ता विशेष
६. श्री एकराज अधिकारी उपन्यायाधिवक्ता विशेष
७. श्री दीपक भण्डारी उपन्यायाधिवक्ता राजश्व
८. श्री मोहन खनाल उपन्यायाधिवक्ता विशेष
९. श्री उदयचन्द्र अधिकारी उपन्यायाधिवक्ता वाणिज्य
१०. श्री कर्ण बहादुर महत उपन्यायाधिवक्ता वाणिज्य
११. श्री घनश्याम घिमिरे उपन्यायाधिवक्ता विशेष
राजपत्राङ्कित तृतीय श्रेणी
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद शाखा
१. श्री  बिमला गौतम सहायक न्यायाधिवक्ता विशेष
२. श्री लक्ष्मीकिशोर शर्मा सहायक न्यायाधिवक्ता विशेष
३. श्री विमला गौतम सहायक न्यायाधिवक्ता विशेष
४. श्री सन्जित गौतम सहायक न्यायाधिवक्ता राजश्व/प्रशासकीय
५. श्री प्रकाश ज्ञवाली सहायक न्यायाधिवक्ता वाणिज्य
६. श्री हिरालाल भोलन सहायक न्यायाधिवक्ता विशेष
राजपत्र अनङ्कित प्रथम श्रेणी
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद शाखा
१. श्रीकल्पना शाह लेखापाल लेखा
२. श्री दीपा बुढाथोकी नायव सुब्बा वाणिज्य
३. श्री दिलकुमार श्रेष्ठ कम्प्युटर अपरेटर कम्प्युटर
४. श्री सुनिता न्यौपाने कम्प्युटर अपरेटर कम्प्युटर
५. श्री सजय शर्मा नायब सुब्बा राजश्व
६. श्री नरेन्द्रसिँह चैसिर नायब सुब्बा जिन्सी/पुस्तकालय
७. श्री बिनोद सुवेदी नायब सुब्बा विशेष
८. श्री मिरा पोखरिेल
नायब सुब्बा
वाणिज्य
९. रिक्त
नायब सुब्बा
 
१०. रिक्त कम्प्युटर अपरेटर  
राजपत्र अनङ्कित द्वितीय श्रेणी
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद शाखा
१. श्री हर्षबहादुर बम सहायक कम्प्युटर अपरेटर (काज) कम्प्युटर
२. श्री ऋतु मल्ल खरिदार (काज) सोधपुछ/दर्ता चलानी
३. श्री गोविन्दराज जोशी सहायक कम्प्युटर अपरेटर (करार) कम्प्युटर
श्रेणीविहीन
क्र. सं. कर्मचारीको नाम थर पद शाखा
१. श्री दिनेश थापा हलुका सवारी चालक सवारी
२. श्री नरेश थापा हलुका सवारी चालक सवारी
३. श्री सुबोध थापा हलुका सवारी चालक सवारी
४. श्री प्रदीप चौधरी कार्यालय सहयोगी वाणिज्य
५‍. श्री मेनुका पुडासैनी कार्यालय सहयोगी वैदेशिक रोजगार
६. श्री कमल खत्री कार्यालय सहयोगी विशेष/प्रशासकीय
७. श्री निर्मला खड्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन
८. श्री कविता थोकर कार्यालय सहयोगी प्रशासन