महान्याायधिवक्ताको पद बहालीको एक वर्षको समीक्षा र भावी कार्ययोजना ।

मिति २०७५ फागुन ८ गते बुधबार महान्यायाधिवक्ताको कार्यालयमा माननीय महान्यायाधिवक्ता श्री अग्निप्रसाद खरेलज्यूको पद बहाली भएको एक वर्षको समीक्षा र भावी कार्ययोजनाको बारेमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । सो कार्यक्रममा सर्वोच्च अदालतका मुख्य रजिष्ट्रार श्री नृपध्वज निरौला, प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रीपरिषद् कार्यालयका सचिव श्री डिल्लीराज घिमिरे, न्याय परिषद्का सचिव श्री देवेन्द्रराज ढकाल, प्रहरी महानिरीक्षक श्री सर्वोन्द्र खनाल लगायत नायब महान्यायाधिवक्ताज्यूहरु, सरकारी वकीलज्यूहरु तथा कर्मचारी र सञ्चारकर्मीज्यूहरुको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा माननीय महान्यायाधिवक्ताज्यूबाट पद बहाली भएको एक वर्ष पुरा भएको उपलक्ष्यमा उक्त एक वर्षको अवधिमा महान्यायाधिवक्ताको कार्यालयले सम्पन्न गरेका कार्यक्रमको समीक्षा तथा भावी कार्यक्रमको बारेमा जानकारी दिनुभएको थियो ।

Views: 225